پنجشنبه 27 تير 1398   18:21:41
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 • 1397/11/21 يكشنبه
 • 39 پروژه عمرانی اقتصادی درشهرستان دنا افتتاح و کلنگ زنی شد.

  به مناسبت دهه فجر  چله پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور جناب حاج زارعی نماینده شریف مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی ، جناب آقای دکتر نظری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری و از یادگاران و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس ، نادیا صداقت سرپرست فرمانداری دنا،حجت الاسلام حاج آقامصباح نژاد امام جمعه شهر سی سخت ،ایلخانی بخشدار مرکزی دنا،مدیران کل استانی و مسولان شهرستانی پروژه های عمرانی آقتصادی شهرستان دنا افتتاح و کلنگ زنی شد.

  در هفتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی 39 پروژه با اعتبار 510 میلیارد ریال در شهرستان دنا با حضور غلام‌محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی معاون سیاسی و امنیتی استاندار و برخی از مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح و کلنگ زنی شد.

  معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمد در آئین بهره برداری از پروژه‌های شهرستان دنا گفت: از مجموع  39 طرح و پروژه  24  مورد با اعتبار 310 میلیارد ریال عمرانی است که از این تعداد 25 پروژه افتتاحی و یک پروژه کلنگ زنی است.

  سیدمحمد کاظم نظری با تبریک دهه فجر و چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، افزود: از تمام طرح‌ها و پروژه‌های شهرستان گردشگری دنا تعداد 13 طرح با اعتبار 200 میلیارد ریال در بخش اقتصادی بوده که 12 طرح افتتاحی و یک طرح کلنگ زنی است.

   فرماندار شهرستان دنا نیز در آئین افتتاح مجتمع گردشگری بین المللی دال دنا افزود: این مجتمع با 140  میلیارد ریال هزینه یکی از مهمترین طرح‌های اقتصادی و افتتاحی این شهرستان است

  نادیا صداقت ادامه داد: 11 واحد ساختمان مدد جویی  با اعتبار چهار میلیارد و 400 میلیون ریال از دیگر طرح‌های افتتاحی این شهرستان بوده که چهار طرح توسعه و برق رسانی شهر سی سخت و منطقه تنگ رواق با اعتباری افزون بر 14 میلیارد ریال افتتاحی است.

  وی بیان کرد: طرح تولیدی قارچ دکمه‌ای با اعتبار هفت میلیارد ریال، سردخانه محصولات کشاورزی با اعتبار 12 میلیارد ریال، طرح گل رز با اعتبار هفت میلیارد ریال و مزرعه پرورش ماهی با هفت میلیارد ریال از جمله طرح‌های مهم افتتاحی در این شهرستان است.

  نماینده عالی دولت در شهرستان دنا تصریح کرد: پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهر سی سخت با اعتبار 130  میلیارد ریال و بازسازی و توسعه شبکه آب شرب پاتاوه با اعتبار 29 میلیارد ریال را نیز از دیگر طرح‌های افتتاحی است.

  صداقت ابراز کرد: طرح آبیاری قطره‌ای امیر آباد با اعتبار 13 میلیارد ریال، طرح گاز رسانی به هفت روستا در قالب دو پروژه با بیش از 20 میلیارد ریال اعتبار، مقاوم سازی مدرسه نمونه علامه امینی با اعتبار 17 میلیارد و 500 میلیون ریال از طرح‌های و پروژه‌های کلنگ زنی شهرستان دنا است.


   
  عكس هاي مرتبط :

  آرشیو اخبارRSS
  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما