پنجشنبه 27 تير 1398   18:44:00
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 • 1397/10/18 سه‌شنبه
 • سرپرست فرمانداری دنا به همراه اعضای ستاد بحران به یاری عشایر گرفتار شده در برف باران

  سرپرست فرمانداری دنا به همراه اعضای ستاد بحران به یاری  عشایر گرفتار شده در برف باران

  دامنه دنا شتافتند

  در طی بارش شدید بارانی که از نیمه شب سه شنبه در شهرستان دناآغاز گردیده گزارشاتی مبنی بر گرفتار شدن عشایر در دامنه دنا سرپرست فرمانداری دنا به همراه مدیر جهاد کشاورزی، جمعیت هلال احمر ،رئیس اداره امور آب، به یاری آنها شتافتند.

  نادیا صداقت در حاشیه این امداد رسانی گفت : ستاد مدیر یت بحران باتشکیل جلسات و برنامه ریزی باتقسیم کاری بین ادارات مرتبط در بروز هر گونه حوادث احتمالی با حضور به موقع از حادثه های ناگوار جلوگیری خواهد نمود.

  سرپرست ستاد مدیریت بحران دناگفت: عشایربین راهی  به دلیل کوچ نکردن به موقع به مناطق گرمسیر، دچار آبگرفتگی گردیده و اقلامی از جمله :چادر

   نایلون، کنسرو، موکت، پتو و چراغ  بین عشایر مناطق کوه گل و کوهپایه های دنا توزیع گردید.

  وی افزود: با وجود توصیه های مکرر به عشایر این مناطق مبنی بر کوچ به موقع این عشایر همچنان در مناطق ییلاقی ماندگار شده و به مناطق قشلاقی کوچ نکردند که دچار مشکلاتی از جمله بارش و سرما شده اند.

  وی با اعلام آمادگی کامل نیروهای امدادی و ستاد مدیریت بحران شهرستان اظهار کرد: تاکنون مورد خاصی در شهرستان از حوادث و سیلاب گزارش نشده است و همه  نیروهای امدادی هلال احمر و راهداری باامکانات لازم جهت  خدمت رسانی مطلوب در حالت  آماده باش کامل هستند.

  عكس هاي مرتبط :

  آرشیو اخبارRSS
  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما